Kancelaria prawna w Warszawie

Łącząc nasze kompetencje i prawnicze zainteresowania, stworzyliśmy kancelarię prawną w centrum Warszawy, w której pomagamy przedsiębiorcom w sprawach dotyczących ich biznesu oraz Klientom indywidualnym.

Udzielamy porad prawnych, opracowujemy i weryfikujemy umowy oraz inne dokumenty, zapewniamy stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, występujemy przed sądami i urzędami.

Problemy prawne nie są jednowymiarowe. Na stałe współpracujemy ze specjalistami z innych dziedzin – notariuszami, komornikami, biegłymi rewidentami i księgowymi. Nasza kancelaria świadczy usługi na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Po uprzednim ustaleniu możliwe jest również prowadzenie spraw w innych częściach Polski. Zapraszamy do kontaktu.

nasze Specjalizacje

Zespół kancelarii

jakość Obsługi

Jesteśmy współczesnymi prawnikami – przystępnymi i dostępnymi dla swoich Klientów, nie komplikujemy nadmiernie powierzonych nam spraw i języka którym się posługujemy.

Jesteśmy równocześnie przedsiębiorcami, dlatego wiemy co jest ważne w prowadzeniu biznesu. Wiemy jak zapewnić Twojej firmie bezpieczeństwo i optymalne rozwiązania.

W naszej warszawskiej kancelarii prawnej budujemy partnerskie relacje, oparte na obustronnym zaufaniu i zrozumieniu. Zobacz, jak będzie przebiegać nasza współpraca.

I

Zaangażowanie

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i zajmujemy się nią osobiście. Udzielane porady formułujemy w przystępny zrozumiały sposób, bez prawniczego żargonu. W naszej kancelarii prawnej na warszawskim Mokotowie mieć pewność, że w istotnych kwestiach nie pozostawiliśmy cienia wątpliwości.

II

Sprawne działanie

Zawsze dążymy do tego, by Twoja sprawa wyjaśniła się w możliwie najkrótszym czasie. Na bieżąco informujemy Cię o postępach i kolejnych podejmowanych krokach, omawiamy możliwe decyzje i ich konsekwencje. W razie potrzeby obsługujemy poza oficjalnymi godzinami pracy kancelarii prawnej.

III

Przejrzyste warunki

Już na początku współpracy określamy koszty prowadzenia sprawy, informujemy również o kosztach administracyjnych. Proponujemy też dogodne możliwości rozliczeń z kancelarią prawną w Warszawie.

Wynagrodzenie kancelarii

W każdym przypadku przed skorzystaniem z naszych usług, poinformujemy Cię o kosztach obsługi przez kancelarię oraz kosztach administracyjnych (wynikających z ustaw), czy tzw. kosztach ukrytych, które mogą pojawić się w toku prowadzenia sprawy. Kwota honorarium adwokata jest zależna od rodzaju sprawy, jej złożoności, ilości poświęconego czasu i nakładu pracy oraz od wysokości niezależnych od nas wydatków (opłat sądowych, notarialnych, skarbowych).

Udostępniamy kilka modeli rozliczeń świadczonych usług:

RYCZAŁT

W przypadku Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, korzystających z doraźnej obsługi. Honorarium ustalane jest przed podjęciem się zlecenia, obejmuje ustalony zakres sprawy, kwota jest niezmienna, niezależna od ilości czasu poświęconego na jej zakończenie. Płatność następuje z góry.

W przypadku obsługi podmiotów gospodarczych, zachęcamy do zapoznania się z propozycją abonamentowej obsługi prawnej w naszej kancelarii prawnej w centrum Warszawy.

01

STAWKA GODZINOWA

Honorarium ustalane jest na podstawie liczby godzin poświęconych na jej prowadzenie, nie mniej jednak przed podjęciem się zlecenia, szacujemy prawdopodobną ilość godzin, które należało będzie poświęcić. Ponadto przed podjęciem się jakiejkolwiek czynności, konsultujemy ją przed przystąpieniem do wykonania.

02

OPIEKA ABONAMENTOWA

Zarówno w przypadku Klientów indywidualnych jak i firm – możliwa jest stała obsługa – opieka prawna, świadczona w ustalonym zakresie na podstawie ustalonego abonamentu, płatnego cyklicznie. W przypadku potrzeby stałej obsługi, jest to często najbardziej korzystne finansowo rozwiązanie.

03

Honorarium co do zasady jest płatne z góry. W uzasadnionych przypadkach możliwe jest również rozłożenie płatności na raty.

Skontaktuj się z nami!