Prawnicy

Obaj mamy wieloletnie, a przede wszystkim praktyczne doświadczenie w obsłudze prawnej firm i Klientów indywidualnych. A co nas różni? Przeczytaj poniżej, a dowiesz się, jak nawzajem zawodowo się uzupełniamy.

Paweł Raźniak

Prawnicze wykształcenie uzupełniałem praktyką, jeszcze w trakcie studiów. Praca dla kilku z warszawskich kancelarii pozwoliła...

Czytaj więcej...
dobry prawnik warszawa Tadeusz Trzaskowski

Moje prawnicze zainteresowania ukształtowała praca w największych kancelariach prawnych oraz stanowisko głównego prawnika w znaczącej spółce...

Czytaj więcej...

Numer wpisu na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie: WAW/Adw/7246

Co pomaga mi w pracy prawnika?

Przez lata pracy jako warszawski prawnik wykształciłem własną wizję prowadzenia kancelarii. Bezwzględną podstawą mojego funkcjonowania zawodowego jest przejrzystość relacji z Klientem i rzetelna ocena jego sytuacji. Nie spotkasz się w ramach współpracy z kancelarią z brakiem zrozumienia swojego problemu, brakiem świadomości w zakresie kosztów czy wreszcie – nieokreśleniem realnych szans na pomyślne rozwiązanie przedstawionej sprawy.

adw. Paweł Raźniak

 • prowadzenie sporów sądowych, opracowywanie strategii prowadzenia sporów
 • ocena ryzyka procesowego
 • obrony w sprawach karnych i obsługa przedsiębiorców w zakresie przestępstw gospodarczych – tzw. white collar crimes
 • bieżące doradztwo przedsiębiorcom
 • odszkodowania

O mnie

Prawnicze wykształcenie uzupełniałem praktyką, jeszcze w trakcie studiów. Praca dla kilku z warszawskich kancelarii prawnych pozwoliła mi na świadomy wybór specjalizacji jaką jest prowadzenie sporów sądowych i ocena ryzyka procesowego. Znaczna część mojej pracy prawnika polega na świadczeniu pracy przedsiębiorcom, stąd zajmuję się także bieżącym doradztwem - przede wszystkim doradzam w zakresie zabezpieczenia przedsięwzięć i zapewnienia bezpieczeństwa stosowanych rozwiązań.

Numer wpisu na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie: WAW/Adw/7243

Co pomaga mi w pracy prawnika?

Pewność siebie, zdecydowanie, odporność na stres, umiejętność sprawnego załatwiania różnych spraw, także pod presją czasu. W mojej ocenie, tak pojęta zaradność przydaje mi się nie tylko w życiu codziennym, ale przede wszystkim w moim zawodzie. Klienci oczekują przecież ode mnie, jako dobrego prawnika, szybkiego reagowania w najpilniejszych sprawach, a dzięki tym cechom mogę temu sprostać. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów pomaga mi z kolei w licznych negocjacjach, które prowadzę w imieniu swoich Klientów w Warszawie.

adw. Tadeusz Trzaskowski

najlepszy prawnik warszawa
 • Obsługa prawna firm
  (w tym sprawy karne gospodarcze i karne skarbowe)
 • Prawo karne
 • Nieruchomości
 • Odszkodowania
 • Sprawy z ubezpieczeń OC przedstawicieli wolnych zawodów
 • Procesy sądowe
najlepszy prawnik warszawa

O mnie

Moje prawnicze zainteresowania ukształtowała praca w największych kancelariach prawnych oraz stanowisko głównego prawnika w znaczącej spółce akcyjnej. Doświadczenie w likwidacji szkód z OC Zawodowego zdobywałem w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w tej części Europy. Zajmowałem się tam sprawami odszkodowawczymi z OC Adwokata, Radcy Prawnego, Notariusza, Komornika czy też Architekta. Dzięki temu znam pełną specyfikę procedury likwidacji szkód. Działanie wymiaru sprawiedliwości przybliżyła mi z kolei praca w kilku sądach - jako asystent sędziego w wydziałach Karnych oraz Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, gdzie sporządzałem analizy prawne oraz projekty orzeczeń i ich uzasadnień. Tak zdobyte doświadczenie prawnicze pozwala mi obecnie zapewnić moim Klientom rzetelną pomoc – bo popartą cenną, kilkuletnią praktyką.

Skontaktuj się z nami!